پوشاک استانبول


» کاشت نهال


از گزاره شایع‌ترین خطاها در موقع کاشت نهال فضای سبز در زمین با اهمیت , کاشتن عمیق و
آب پاشی بیشتراز حد یا این که کمتر از حد است . چاله کاشت بایستی دستکم سه برابر عریض‌تر از عده ریشه باشد با کناره‌های شیبدار باشد و عمیق‌تر از توپی ریشه نباشد . درخت را حدود ۵ سانتی‌متر فراتر از مرحله خاک اطراف بکارید تا قابلیت فرو رفتن و استقرار یافتن توپی ریشه وجود داشته باشد و از تجمع آب در پای درخت دوری شود .
درصورتی که گیاه ریشه عریان است , گذشته از لبریز کردن گودی , ریشه‌ها را به توجه پهن فرمایید . در شرایطی که یک درخت گلدانی کاشته می‌گردد , ریشه‌ها را پهن‌ نمائید تا از درهم‌ رفتن آن‌ها دوری شود . بعداز قرار دادن درخت در گودی کاشت ( در عمق مطلوب ) , به آرامی میخ‌ها یا این که طناب بسته‌بندی را گشوده کرده و پارچه را ببرید و از اطراف توپی ریشه جدا نمایید . بگذارید انبان کف توپی ریشه باقی بماند چرا‌که جدا کردن آن ممکن است به ریشه‌ها صدمه بزند .
در صورتی‌که از سبد سیمی مستعمل شده‌است , تا حد ممکن سبد را فارغ از زخم رساندن و به‌هم زدن توپی ریشه ببرید و جدا نمائید . طناب یا این که هر وسیله بسته‌بندی ریشه را جدا فرمایید و برچسب‌ها یا این که نشانه ها را از تنه درخت جدا فرمایید تا از حلقه‌برداری پوست درخت خودداری شود . به آرامی گودی کاشت را از به عبارتی خاکی لبریز فرمائید , که قبلاً از حفره خارج آورده‌اید , سوای آنکه خاک دیگری یا این که چه بسا کود به آن طولانی تر شود .
در حالتی‌که از مواد اصلاح‌کننده خاک به کار گیری می شود , اختلافات تولید شده در میزان ایراد و فرج خاک ممکن است منجر پیدایش مشکلاتی درباره‌ی تکان آب , محافظت آب و پرورش ریشه دربین توپی ریشه و گودی کاش و خاک اطراف شود . وقتی که حفره را تا نصف از خاک مالامال کردید , خاک را سفت فشرده و آب پاشی نمایید تا مشکل و فرج هوا  پر شود و از تماس بین ریشه‌ها و خاک اطمینان حاصل شود.
 پر کردن گودال را به پایان رسانده و درخت را کاملاً آبیاری کنید.


آخرین مطالب این وبلاگBuy Social media traffic
ساخت وبلاگساخت وبلاگ رایگان
Buy Real Traffic
Buy website Traffic  Buy real human website traffic   |   ساخت وبلاگ   |   لوازم خانگی   |   ساروج   |   Buy website traffic cheap