پوشاک استانبول


» 6 راه‌ تشخیص عسل‌ ارگانیک

 
این روش‌ها عبارتند از ;

*ریختن عسل در آب سرد :

چنانچه کمی عسل ارگانیک را در یک جام آب سرد بریزید , می بینید که عسل تماما شرایط چسبندگی خویش را محافظت مینماید و خیلی طاقت فرسا و دیر در آب سرد حل می گردد ولی عسل تقلبی پر سرعت در آب حل می گردد .

در‌حالتی که عسل را باطن جام محتوی آب بریزید , در شرایطی‌که به صورت عمودی وارد جام مملو از آب شده و در ته آن عده شود و با‌گاز حل نگردد , عسل مطلوبی است , البته در شرایطی که عسل هنگام ریختن , در آب حل شود , از مطلوبیت و خلوص کمتری شامل است .

*رس زدن عسل :

رس زدن به معنای رسوب کردن و مبهوت شدن عسل است . عسل ارگانیک به دلیل داشتن دیاستاز بعداز مدتی ته‌نشین میشود و رس می زند ; یعنی ذرات قند عسل متبلور می گردد و عسل نظیر روغن نباتی محکم مي شود .

تفاوت آن با شكرك زدن كه در مربا ايجاد میشود اين است كه بلورهاي عسل رس زده خيلي ريز خیس از بلورهاي مرباي شكرك زده مي باشد .

* طعم کردن :

عسل ارگانیک , علاوه بر شیرینی یگانه , دارنده طعم و مزه ویژه ای است که تنها در عسل موجود است و عسل های تصنعی و مصنوعی فاقد این گونه طعم هستند .

لذا اشخاص می‌توانند با مصرف فراوان و دقت ظریف رتبه خلوص عسل را تشخیص دهند . می بایست دقت داشت که عسل تصنعی و مصنوعی بیشتر طعم شیرینی شکر میدهد تا طعم خالص عسل .

* بو و بوی ارگانیک :

در شرایطی‌که درپوش عسل مدتی بسته باشد , هنگام مفتوح کردن درپوش عطر و عطر مطبوع عسل ارگانیک را می‌توانید استشمام نمایید .

* آب شدن در دهن :

عسل طبيعي تخت‌گاز در دهن آب مي شود و بعداز مصرف ايجاد انرژي مي كند , در حالي كه عسل غيرطبيعي مزه آبنبات مي دهد .


آخرین مطالب این وبلاگBuy website Traffic
ساخت وبلاگساخت وبلاگ رایگان
Buy Real Traffic
ثبت آگهی رایگان درج آگهی ویژه در بالون آگهی  لوازم خانگی   |   ساروج   |   ساخت وبلاگ   |   Buy website traffic cheap   |   Buy real human website traffic