» تضمین سالم تولیدها نگین کشاورزی جمهوری اسلامی ایران

 
⚛️تضمین تندرست محصول ها نگین کشاورزی ایران/ طبل ناسلامتی نکوبید

☘️وزارت مجاهدت کشاورزی تحت عنوان متولی امنیت غذایی وظیفه تامین و نگهداری امنیت غذایی جامعه را برعهده دارااست و در حال حاضر که تحریم‌های ظالمانه به نقط ی اوج خویش رسیده است , این وزارتخانه توانسته با بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و تجهیزات جانور با وجود همه سختی ها و محدودیت‌ها نقش خویش را در تامین طعام و مراقبت امنیت غذایی ایفا می نماید .

☘️ایران کشوری است که در همه فصول سال امکان ساخت گونه های تولید ها کشاورزی را داراست و همین فرمان سبب ساز شده در ایجاد تولیدات اصلی و استراتژیک نظیر گندم و برنج به خودکفایی و خوداتکایی رسد .
☘️سیاست‌گذاری درست , به کار گیری باصرفه از منابع و نهاده‌ها , ارتقا بهره‌وری , ارتقا کشت‌های گلخانه‌ای , بهره‌گیری از ارقام و بذور نو در کنار عواملی مثل الگوی کشت , گسترش بازرگانی و تهیه و تنظیم بازار در وصال به خودکفایی در ایجاد تولید ها کشاورزی اصلی موءثر است .
☘️رسیدن به سطح خودکفایی یا این که خوداتکایی در ایجاد تولید ها کشاورزی سود سال ها پژوهش ها و دوام در اجرای سیاست‌هاست و به‌راحتی به دست نیامده است و نگهداری این دستاوردها از به دست آوردن آن مهم‌تر است و نباید اذن بخشید این افتخار با ارزش به‌راحتی دستخوش چالش‌ها و بی‌مهری‌ها قرار گیرد و بر همگی بخش های مهم دولت لازم است در مراقبت و استمرار آن سخت کوش بوده و مسئله را برای ارتقا بهره‌وری و رونق تولیدها کشاورزی مهیا سازند .

☘️یکی دیگر از نکات دارای اهمیت که بایستی اعتنا ویژه‌ای به آن شود حمایت تولیدات تولیدی است به دلیل آن که امنیت غذایی در سایه همدلی و همگرایی همگی مسؤولان , کشاورزان و بخش محرمانه و تعاونی به دست آمده و همه می بایست خویش را در مراقبت آن سهم دار و وظیفه‌مند بدانند .


آخرین مطالب این وبلاگتعمیر پکیج در شیرازتعمیر پکیج در شیرازتعمیر برد پکیج در شیراز
ثبت آگهی رایگان ثبت آگهی رایگان درج آگهی ویژه در بالون آگهی
ساخت وبلاگساخت وبلاگساخت وبلاگ رایگان
آموزش آشپزی سبزینهآموزش آشپزی سبزینهطرز تهیه جدیدترین دسر ها ، غذاهای ایرانی و خارجی  ساخت وبلاگ