پوشاک استانبول


» برگزاری جشنواره‌ های تخصصی کشاورزی در مازندران


???? بعد از مدت‌ها از برگزاری جشنواره‌های مرتبط با محصولات کشاورزی در مازندران که به جشنواره‌های بی‌محتوا و روتین تبدیل شده بود، این‌بار جشنواره‌ای متفاوت و تخصصی در بخش کشاورزی برگزار شد که نه تنها برای باغداران بلکه برای افرادی که در این جشنواره حضور پیدا کردند جالب و تامل برانگیز بود.

????"جشنواره تخصصی کیوی" در حالی در شهرستان تنکابن برگزار شد که به دلیل تخصصی بودن، وزیر صنعت، معدن و تجارت در این جشنواره حضور پیدا کرد و مازندران را جزو استان‌های با پتانسیل بالا در بخش تولید خواند و بر این اعتقاد بود که صنعت، معدن و کشاورزی بخش مولد اقتصاد کشور هستند که نباید از هیچ کوششی برای فعالان این عرصه دریغ کرد.

????این جشنواره علاوه بر ارایه اطلاعات و آموزش‌های فنی از سوی کارشناسان مربوطه، خبر مسرت‌بخش قائم‌مقام صندوق بیمه محصولات کشاورزی کشور را هم برای باغداران کیوی به همراه داشت که با توجه به رسیک‌پذیری بالای تولید کیوی در غرب استان، صندوق بیمه محصولات کشاورزی این محصول را تحت پوشش بیمه‌ای خود قرار دهد.
 

مازندران قطب اقتصاد کشور است

❇️وزیر صمت در جشنواره تخصصی کیوی با بیان اینکه رونق تولید با تقویت صادرات امکان‌پذیر است، گفت: هرکاری که بخش دولتی باید انجام دهد با کمال میل پذیرا هستیم و با همکاری وزارت جهاد کشاورزی مسایل مربوط به این حوزه را پیگیری می‌کنیم و طی این راه تلاش و همت کشاورزان را هم می‌طلبد.

❇️رحمانی اظهار کرد: مازندران و گیلان از پتانسیل بالایی برای تولید کیوی برخوردار هستند و اعتقادم بر این است مازندران پیشانی ایران و قطب اقتصاد کشور است و هر کاری که نیاز به ورود وزارت صمت است به مسؤولان استان تفویض اختیار می‌کنم.

تسهیلات 14 درصدی به باغداران

✳️معاون باغبانی وزارت جهاد کشاورزی ادامه داد: امسال 280 هزار تن کیوی در استان‌های مازندران، گیلان و بخشی هم در گلستان تولید شد.

✳️محمدعلی طهماسبی با بیان اینکه سال گذشته 140 هزار تن کیوی به کشورهای خارجی صادر شد، اضافه کرد: 90 درصد کیوی‌های تولیدی مازندران قابلیت صادرات دارد.

✳️وی بیان کرد: بانک کشاورزی برای افرادی که متقاضی احداث باغ کیوی هستند تسهیلات 14 درصدی اعطا می‌کند.


آخرین مطالب این وبلاگBuy website Traffic
Buy Organic Traffic
Buy Social media traffic
تعمیر پکیج در شیرازتعمیر برد پکیج در شیراز  ساخت وبلاگ   |   لوازم خانگی   |   ساروج   |   Buy website traffic cheap   |   Buy real human website traffic