پوشاک استانبول


» استفاده از نانوتکنولوژي در کشاورزي


بخش کشاورزي و توليد مواد اوليه در کشورهاي در حال پیش رفت شالوده اقتصاد ملي محسوب مي­‌شود .

✅امروزه با به کار گیری از نانو سنسورها معلوم مي­ شود که هر بخش کوچک از مزرعه به چه ميزان موادسازنده غذايي و سم نياز داراست و بدين وسيله از آلودگي محيط زيست جلوگيري کرده , ‌سلامت تولیدها و افزايش راندمان اقتصادي را ممکن مي­ سازد .

✅در آينده به یاری نانوتکنولوژي مي­ توان ويژگي­ هاي مناسب را از طريق مهندسي ژنتيک در مواد غذايي وارد نمود و از اين طريق مزه غذاها را بهبود بخشيد .

✅با یاری نانوتکنولوژي بازار پسندي گياهان را مي ­توان بهبود بخشيد . براي نمونه در تايلند با تغييراتي در DNA برنج , قدرتمند به ايجاد تغييراتي در رنگ برنج از ارغواني به سبز شده­اند .

✅به یاری نانوتکنولوژي قابلیت توليد کودها و مواد شيميايي سازگار با محيط زيست که براي تغذيه گياه يا مراقبت آن در قبال حشره‌ها کاربرد دارااست , موجود است .

✅سازمان ملل پيش بيني کرده 48 مملکت متساوی 20 درصد جمعيت دنیا در سال 2032 در گیر فقدان آب آشاميدني و کشاورزي مي­ شوند , تخليص و نمک زدايي آب به امداد نانوتکنولوژي از زمينه­ هاي مورد دقت در دفاع پيشگيرانه و امنيت زيست محيطي است .


آخرین مطالب این وبلاگBuy Real Traffic
بلیط هواپیما چارتریخرید بلیط ارزان هواپیما چارتری
تعمیر پکیج در شیرازتعمیر برد پکیج در شیراز
ثبت آگهی رایگان درج آگهی ویژه در بالون آگهی  Buy real human website traffic   |   Buy website traffic cheap   |   ساخت وبلاگ   |   لوازم خانگی   |   ساروج