پوشاک استانبول


» عارضه ترک خوردگی میوه در ارقام هسته داران


✴️⁩ ( علی الخصوص گیلاس , آلبالو , آلو و هلو و شلیل انجیری ) که در سود بارش باران و یا این که عملیات آب پاشی سنگین وزن پیشین از برداشت تولید میشود بعنوان یکی‌از مهم‌ترین مشکلاتی است که عمده باغداران و منفعت برداران هسته دار با آن روبه رو هستند و بازارپسندی و فروش متاع بشدت زیر تاثیر قرار می‌گیرد . در اصل پس از یک بارندگی و هم عملیات آب پاشی در آخرها عصر پرورش میوه , اندازه قابل توجهی آب توسط میوه جذب میشود بطوریکه در‌پی , نیرویی بسمت خارج و پوست وارد میشود و قضیه پارگی را از نازکترین بخش میوه مهیا می کند . بدین ترتیب سفارش می شود با اعمال رئیس درست آب پاشی در زمان زمان پرورش و مخصوصا روند آخری پرورش میوه و هم کاهش میزان توشه درخت ( تنک کردن میوه در فرآیند نخستین رویش میوه ) میتوان مورد ساخت تنشهای فیزیولوژیکی و پارگی در ارقام کلیدی را کاهش بخشید . میوه های با میزان بالای کلسیم و بر در پوست شان دارنده استحکام و سفتی بیشتر و دیواره های سلولی حاذق خیس بوده و در فیض به عارضه پارگی میوه آلرژی کمتری خواهند داشت . محلولپاشی برگی با کودهای دربردارنده کلسیم و بر در آخرها زمان رویش میوه با تهیه شیب اسمزی در سرتاسر پوست میوه , جریان ورود آب به میوه را کم کرده و در بعضی موردها متوقف خواهد کرد ( همان دیگر کودهای کلسی بر با کاهش فشار اسمزی در بخش های گوناگون میوه سبب میگردند که جذب آب توسط میوه فراوان کاهش یابد ) و مسئله پارگی احتمالی در اثر بارش باران و یا این که آب پاشی کاهش می‌یابد .
. . .
⁦✴️⁩ عنصر مس نیز نقش بارزی در ارتقاء ضخامت دیواره سلولی , بهبود استحکام و سفتی پوست و هم مراقبت یکنواخت و همگن بودن بافت پوست در بخش های گوناگون میوه داراست به نحوی که با بهبود سنتز لیگنین ,پکتین، سلولز و ترکیبات الکلی غیر قابل حل در دیواره سلولی، نقشی بسیار مهم در کاهش میزان ترکیدگی میوه ارقام هسته داران ایفا می کند. در مقابل، استفاده بیش از حد کودهای ازته، ضخامت پوست را در ارقام هسته دارن کاهش می دهد و به طور مثال دریافت کود ازته بیش از حد باعث بروز ترک خوردگی هسته در ارقامی از هلو می شود. همچنین، استفاده بیش از حد کودهای ازته، آسیب و خسارات احتمالی در حین برداشت، انبارداری و حمل و نقل را افزایش داده و  بازارپسندی و عمر تازه خوری میوه را کاهش میدهد.


آخرین مطالب این وبلاگپوشاک زنانهفروش پوشاک زنانه جدید و ارزان
Buy Social media traffic
تعمیر پکیج در شیرازتعمیر برد پکیج در شیراز
Buy Real Traffic  ساروج   |   لوازم خانگی   |   ساخت وبلاگ   |   Buy website traffic cheap   |   Buy real human website traffic